Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Klimatizácia a chladenie

Klimatizácia - riešenie pre novostavby
Využite výhodu, ktorú máte a vyriešte klimatizovanie bytu či domu skôr, ako sa nasťahujete. Ušetríte pri tom peniaze a jej výhody môžete využívať od prvého dňa bývania. Nami ponúkaná dodávka a odborná montáž klimatizačných jednotiek do Vašich priestorov je spojená s radou výhod:
• Potrebnú montáž káblových a chladiacich vedení robíme už vo fáze hrubej stavby.
• Po stavebnom dokončení priestorov vykonáme samotnú montáž vonkajších a vnútorných jednotiek a ich oživenie.
• Pre zákazníka to znamená, že už vo vymaľovanom a čistom priestore nerobíme žiadnu hrubú montáž, žiadna špina, žiadne inštalačné lišty.
• Kvalita nami dodaných zariadení spojená s odbornou montážou pre Vás znamenajú dlhú životnosť, ocenený dizajn, úsporu energií, komfortnú prevádzku a záruku 24 mesiacov.
• Všetky nami ponúkane zariadenia umožňujú štandardne zmenu režimu chladenia, alebo kúrenia.Klimatizácia - riešenie pre zabývané priestory

Chcete si zlepšiť komfort bývania? Nechcete sa v lete doma variť a v zime mrznúť? Chceli by ste mať možnosť si v prechodnom období niekedy prikúriť? Máte vysoký tlak a chladenie potrebujete zo zdravotných dôvodov? Máte doma vlhko a potrebujete s tým skoncovať? ÁNO? My Vám pomôžeme.
Dodáme Vám klimatizáciu na mieru podľa Vašich možností a požiadaviek, ktorú odborne inštalujeme. Naše riešenie je spojené s radou výhod:
• Montáž káblových a chladiacich vedení vykonávame citlivo a maximálne šetrne k Vašim interiérom.
• Používame kvalitné a dizajnovo príjemné interiérové inštalačné lišty TECNOSYSTEMI.
• Pri samotnej montáži zakryjeme nábytok a podlahu v miestnosti, po sebe vysajeme a poupratujeme.
• Kvalita nami dodaných zariadení spojená s odbornou montážou pre Vás znamená dlhú životnosť, ocenený dizajn, úsporu energii, komfortnú prevádzku a záruku 24 mesiacov.
• Všetky nami ponúkane zariadenia umožňujú štandardne zmenu režimu chladenia, alebo kúrenia.