Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Klimatizačná jednotka LG ART COOL

Vymeniteľný predný panel
Vaša izba môže vyžarovať eleganciu s obrazom či umeleckou fotografiou umiestnenou na čelnom paneli jednotky. Zmente svoju izbu na gelériu.
Tichá prevádzka
Vďaka inováciám technológií sa podarilo dosiahnuť najnižšiu hladinu hluku na svete. Hlučnosť 19 dB pre Vás znamená tichšie a komfortnejšie prostredie pre Vašu prácu, či zábavu. Len pre predstavu: Kancelária-55dB, knižnica-33dB, les-26dB, prázdne štúdio-20dB
3D prúdenie vzduchu a jeho digitálne ovládanie
Trojrozmerná distribúcia vzduchu zabezpečuje rýchle a rovnomerné ochladzovanie miestnosti spredu a po stranách. Možnosť využitia aj na kúrenie.
EKO prevádzka, systém SUPERINVERTOR
Invertor plynule prispôsobuje výkon zariadenia aktuálnej potrebe na chladenie, alebo kúrenie miestnosti. Efekt, ktorý pocítite, sú nižšie náklady približne o 1/3 oproti bežným zariadeniam.
Energetická trieda A A
A-chladenie, A-kúrenie