Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Odborník na klimatizácie a tepelné čerpadlá v Bratislave sa volá SPLITSYSTEM

Už nás prestalo baviť, ako sa zákazníci sťažujú na neodbornú, fušerskú montáž, popri ktorej "majstr"i ešte stihnú nejakú tú maličkosť pokaziť, alebo sa len omylom prevŕtajú do vedľajšej miestnosti. Ako sa sťažujú na neekonomickú prevádzku, na kazivosť a hlučnosť svojich klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel. Na špinu, čo po montáži zostane v obývačke, alebo v spálni a na neriešenie reklamácii.

Preto sme si povedali, že to urobíme úplne ináč a nášmu zákazníkovi prinesieme kvalitu za férovú cenu. Alfou a omegou je pritom odborná a precízna montáž, pri ktorej zakryjeme nábytok a podlahu v miestnosti, vysajeme, po sebe poupratujeme. Nami ponúkane jednotky sa vyznačujú viacerými NAJ. Napríklad NAJmodernejšie technológie sa starajú o zelenú, ekonomickú prevádzku, s ktorou šetríte nielen Vašu peňaženku, ale ešte aj životné prostredie. Vnútorné a vonkajšie jednotky sú NAJtichšie na trhu a patria k tým NAJspolahlivejším. V prípade, že príde k jednej z ojedinelých reklamácii, vybavíme ju nebyrokraticky a rýchlo. Všetko k zákazníkovej spokojnosti. Neváhajte nás kontaktovať, prídeme, poradíme, navrhneme optimálne riešenie aj pre Vaše priestory.

LG Electronics, jednotka medzi výrobcami klimatizačných jednotiek

LG Electronics oznámila, že už siedmy rok v poradí si drží svoju pozíciu vedúceho výrobcu malých klimatizačných jednotiek. Minulý rok bol tiež tretím po sebe idúcim rokom, keď spoločnosť LG dodala viac ako 10 miliónov klimatizácií po celom svete.
Podľa japonskej spoločnosti pre prieskum trhu Fuji-Keizai Co., Ltd., bolo v roku 2009 predaných 74,16 miliónov klimatizačných jednotiek po celom svete, pričom na LG z toho pripadá 24,6 percent, čo je 18,31 miliónov jednotiek.
Spoločnosť LG má šesť stredísk výskumu a vývoja klimatizačných systémov po celom svete – v Kórei, Severnej Amerike, Číne, Ázii, Európe a Rusku - a bude naďalej zvyšovať svoje úsilie v oblasti výskumu a vývoja. V roku 2011 LG na zahraničné trhy príde s úplne novou obchodnou ponukou od vývoja a výroby produktu až po predaj a služby.
Prednedávnom spoločnosť LG uviedla 103 nových modelov klimatizačných jednotiek pre rok 2011 so zameraním na prvky zohľadňujúce zdravotné hľadisko a prirodzené trendy dizajnu, ktoré zdôrazňujú energiu prírodných materiálov.
Tieto nové modely sa môžu pochváliť celým radom prvkov zohľadňujúcich zdravotné hľadisko, ktoré sú súčasťou toho, čo spoločnosť LG nazýva „Celkové zdravotné riešenie“.
Tieto modely spoločnosti LG sú vybavené systémom čistiacej starostlivosti a majú celý rad filtrov – od platinových prostriedkov na odstránenie zápachu až po katechin, HEPA filter (vysoko účinný filter na zachytenie malých častíc vzduchu) a foto katalyzátory – aby vzduch bol neustále čistý.
Klimatizácie LG majú tiež funkciu robota na odstránenie prachu a funkciu automatickej sterilizácie a vysušovania, aby vnútro jednotky zostala bez nečistôt a prachu.
Funkcia robota na odstraňovanie prachu, ktorou sú vybavené klimatizácie LG, čistí denne prach zachytený vo filtroch a tiež udržuje zariadenie v čistote. Funkcia automatickej sterilizácie a vysušenia sterilizuje vnútro tepelného výmenníka a povrchu vane, pričom potlačuje 99,9 percent plesni a baktérií.