Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Riešenia šité na mieru

Tepelné čerpadlo LG Therma V umožňuje zatiaľ nevídané využite split systému tepelného čerpadla vzduch – voda na vykurovanie, prípravu TUV a chladenie Vašich priestorov. Je jedno, či staviate nový dom, alebo prerábate existujúcu stavbu. Tepelné čerpadlo LG Therma V môžete jednoducho integrovať do Vašich plánov. Tepelné čerpadlo LG Therma V pritom vytvára riešenie, ktoré využíva dva obnoviteľné zdroje energie, vzduch a slnko.

Rekonštrukcia, riešenie pri výmene existujúceho kotla:


Rekonštrukcia, riešenie pri zachovaní existujúceho kotla (bivalentná prevádzka):