Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Tepelné čerpadlá - riešenia pre novostavby aj rekonštrukcie

Pre našich zákazníkov ponúkame dodávku a montáž špičkových tepelných čerpadiel systému vzduch – voda LG Therma V. Tepelné čerpadlá LG Therma V sa vyrábajú v širokej škále výkonov, tak aby sa umožnila ich aplikácia presne na konkrétne požiadavky zákazníka. Je jedno či sa tepelné čerpadlo LG Therma V inštaluje do novostavby Vášho rodinného domu, alebo sa ním vyrieši rekonštrukcia vykurovania Vašej chaty v horách. Vždy môžete počítať s precíznou kvalitou zariadení, vysokou účinnosťou a intuitívnym ovládaním.Tepelné čerpadlo LG Therma V umožňuje dokonca vyriešiť vo Vašich priestoroch kúrenie, prípravu teplej úžitkovej vody a taktiež chladenie a to súčastne! Na systém možno pripojiť solárne panely. Vysoká účinnosť 4,5:1 znamená, že systém tepelného čerpadla LG Therma V vyprodukuje z 1 kW elektrickej energie až 4,5 kW tepelnej energie.
 


Medzi ďalšie benefity systému možno spomenúť trojročnú záruku a návratnosť už od štyroch rokov.
Začnite konečne šetriť a prestaňte platiť stále sa zvyšujúce poplatky za plyn a elektrinu!