Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Klimatizačná jednotka Basic Split:

Čistenie vzduchu NEO Plazma
Systém NEO Plazma obsahuje 7 špeciálnych filtrov s účinnou čistiacou silou. Vo Vašich priestoroch znižuje obsah prachu, plesní, pachov, cigaretového dymu, peľov a chlpov z domácich zvierat. Dýchajte aj Vy čistý vzduch.
Režim chladenia / kúrenia
Jednotka umožňuje automaticky prepínať medzi režimom chladenia a kúrenia tak, že v miestnosti udržuje požadovanú teplotu.
Automatické čistenie AutoClean
Komfort, ktorý oceníte. Odpadá starosť s častým čistením klimatizačnej jednotky.
Funkcia Jet Cool™
Umožňuje expresné vychladenie miestnosti. Keď prídete v lete domov, máte optimálnu klímu v priebehu pár chvíľ.
Energetická trieda A B
A-chladenie, B-kúrenie