Novinky

Nové realizácie, leto 2017

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie klimtizačných jednotiek v rôznych priestoroch a konfiguráciach. Viac v sekcii referencie.

1800 EUR ako dotácia na tepelné čerpadlo pre našich zákazníkov

Ziskali sme Európske osvedčenie "EÚ Certifikovaný technik tepelných čerpadiel" vydané Európskou asociáciou pre tepelné čerpadlá (EHPA) a "Osvedčenie pre inštalatérov tepelných čerpadiel" vydanom Ministerstvom hospodárstva SR. Tieto osvedčenia oprávňujú našich zákazníkov žiadať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá. Aktuálna výška dotácie je 1800 EUR.

Tepelné čerpadlo LG Therma V, najnovšie inštalácie

Pre našich zákazníkov sme realizovali nové inštalácie tepelných čerpadiel LG Therma V. Tieto špičkové tepelné čerpadlá sa dajú nakonfigurovať presne na požiadavky zákazníka a sú vhodné pri rekonštrukciach ako aj pri novostavbách. Viac v sekcii referencie.

Nová realizácia, klimatizácia rodinného domu v Bratislave

Realizovali sme novú inštaláciu klimatizácie v v rodinnom dome v mestskej časti Podunajské Byskupice. Viac v sekcii referencie.

Kontakt

SPLITSYSTEM s.r.o.
Mliekárenská 8
821 09 Bratislava
info@splitsystem.sk
+421 948 32 72 72
www.splitsystem.sk

Klimatizačná jednotka LG LIBERO

EKO prevádzka, systém SUPERINVERTOR
Invertor plynule prispôsobuje výkon zariadenia aktuálnej potrebe na chladenie, alebo kúrenie miestnosti. Efekt, ktorý pocítite, sú nižšie náklady približne o 1/3 oproti bežným zariadeniam.
Antialergický a antivírový filter
BAF certifikát vydaný Britským ústavom pre kontrolu alergénov potvrdzuje, že jednotky vybavené týmto filtrom výrazne znižujú obsah alergénov vo vzduchu miestnosti.
Funkcia zdravého odvlhčovania
Režim odvlhčovania znižuje nepríjemnú vlhkosť v miestnosti, bez toho, že by dochádzalo k nadmernému chladeniu.
Tichá prevádzka
Vďaka inováciám technológií sa podarilo dosiahnuť najnižšiu hladinu hluku na svete. Vnútorná jednotka – 19dB. Len pre predstavu: Kancelária-55dB, knižnica-33dB, les-26dB, prázdne štúdio-20dB.
Energetická trieda A A
A-chladenie, A-kúrenie
data_web/editor_data/file/E09-24SQ%20Libero%20E.pdf